Όλα τα Προϊόντα
-
Κολλητική ταινία BOPP
-
Κολλητική ταινία εγγράφου της Kraft
-
Κολλητική ταινία της PET
-
Κολλητική ταινία PVC
-
Τεράστιος ρόλος ταινιών BOPP
-
Κολλητική ταινία φίμπεργκλας
-
Ρόλος ταινιών τεντωμάτων
-
Συσκευάζοντας κολλητική ταινία
-
Κολλητική ταινία Polyimide
-
Κολλητική ταινία αφρού
-
Ταινία MOPP
-
Προστατευτικός ρόλος ταινιών
-
Τεράστιος ρόλος εγγράφου της Kraft
-
Στατική πλαστική ταινία
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jack Fan (General Manager)
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615256576385
λέξεις-κλειδιά [ colored packing tape ] αγώνας 200 προϊόντα.
Διαφανής συγκολλητική γόμμας ταινιών τεράστια ταινία 1280mm ρόλων ρόλων BOPP τεράστια
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 4000m |
Χαρτοκιβωτίων συσκευάζοντας γόμμας BOPP ταινιών τεράστιος ρόλος 4000M ταινιών ρόλων σαφής τεράστιος
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 4000m |
Κίτρινος καφετής συγκολλητικός τεράστιος ρόλος ταινιών BOPP για τη συσκευασία σφράγισης χαρτοκιβωτίων
| Μήκος:: | 4000m |
|---|---|
| Πλάτος:: | 1280mm |
| Χρώμα: | Διαφανής |
διακοσμητική συσκευασία μαρκαρίσματος ζωγραφικής καλύπτοντας ταινιών εγγράφου άσπρου ρυζιού 10MMx20M
| Υλικό:: | Crepe το έγγραφο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινο/μπλε/μαύρο/κίτρινο κ.λπ. |
| Μήκος:: | 20M |
45um πάχος 100 ναυπηγείο διαφανές καμία θορύβου καυτή λειωμένων μετάλλων συγκολλητική κολλητική ταινία συσκευασίας Bopp σιωπηλή
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 100yard |
Environmental Clear Silent Hot Melt Adhesive BOPP Αυτοκόλλητη ταινία για συσκευασία
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 30300m |
USA TSCA Standard Environmental Clear Silent Hot Melt Adhesive BOPP Adhesive Tape
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 30500m |
BOPP Αυτοκόλλητη Ταινία Σφράγισης Συσκευασίας Η.Π.Α. TSCA Standard Environmental Clear Silent Hot Melt Adhesive
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 30300m |
Τυπωμένη συνήθεια BOPP κολλητικών ταινιών σφραγίζοντας ταινία συσκευασίας ρόλων συγκολλητική για το χαρτοκιβώτιο
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής κίτρινος |
| Μήκος:: | 1001000m |
Καυτή σφραγίζοντας BOPP λειωμένων μετάλλων κολλητική ταινία 38mic ~60mic χαρτοκιβωτίων
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| χρώμα: | Διαφανής κρέμα κίτρινη |
| Μήκος:: | 30m1000m |

