Όλα τα Προϊόντα
-
Κολλητική ταινία BOPP
-
Κολλητική ταινία εγγράφου της Kraft
-
Κολλητική ταινία της PET
-
Κολλητική ταινία PVC
-
Τεράστιος ρόλος ταινιών BOPP
-
Κολλητική ταινία φίμπεργκλας
-
Ρόλος ταινιών τεντωμάτων
-
Συσκευάζοντας κολλητική ταινία
-
Κολλητική ταινία Polyimide
-
Κολλητική ταινία αφρού
-
Ταινία MOPP
-
Προστατευτικός ρόλος ταινιών
-
Τεράστιος ρόλος εγγράφου της Kraft
-
Στατική πλαστική ταινία
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jack Fan (General Manager)
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615256576385
λέξεις-κλειδιά [ colored packing tape ] αγώνας 200 προϊόντα.
Μαύρο κίτρινο PVC ταινιών μόνωσης RoHS ODM για την προστασία κλιματιστικών μηχανημάτων
| Υλικό:: | PVC |
|---|---|
| Χρώμα:: | άσπρος, κίτρινος, μπλε, καφετής, κ.λπ. |
| Μήκος:: | 20M |
Βαρέων καθηκόντων ακρυλική κολλητική ταινία 1280MMx4000M ταινιών ρόλων BOPP τεράστια
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 4000m |
Σαφής BOPP ταινία 38mic 40mic 45mic 48mic 52mic ρόλων ταινιών τεράστια
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 4000m |
αγωγός υφασμάτων 144mm αδιάβροχος που συσκευάζει έξοχο κολλώδη κολλητικών ταινιών για τη ζωγραφική πατωμάτων ταπήτων
| Υλικό:: | Ύφασμα αγωγών υφάσματος |
|---|---|
| Χρώμα:: | Προσαρμοσμένος |
| Μήκος:: | 100m1000m, προσαρμοσμένος |
Η πλαστική συγκολλητική επισκευή θερμοκηπίων PE δεν δένει καμία ταινία σταλαγματιάς με ταινία
| Υλικό:: | Ταινία PE |
|---|---|
| Χρώμα:: | Λευκό, μπλε |
| Μήκος:: | 10m |
UL510 ανθεκτική φλόγα υψηλής τάσης επιπέδων - ηλεκτρική λαστιχένια κολλητική ταινία PVC καθυστερούντω ηλεκτρική
| Υλικό:: | PVC |
|---|---|
| Χρώμα:: | λευκό, κίτρινο, μπλε, καφέ κ.λπ. |
| Μήκος:: | 10-25μ |
Φλόγα πιστοποιητικών CE ROHS 2002/95EC - αυτοκίνητο λουρί καλωδίων καθυστερούντω που μονώνει την ηλεκτρική ταινία PVC
| Υλικό:: | PVC |
|---|---|
| Χρώμα:: | λευκό, κίτρινο, μπλε, καφέ κ.λπ. |
| Μήκος:: | 10-50μ |
Ενισχυμένη φίμπεργκλας ταινία ινών κολλητικών ταινιών διαγώνια
| Υλικό:: | Πολυεστέρας φίμπεργκλας |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κίτρινος |
| Μήκος:: | 30m1000m |
BSCI υψηλό - ποιότητα BOPP που συσκευάζει τη διαφανή σαφή κολλητική ταινία χρώματος
| υλικό: | Bopp |
|---|---|
| χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 30m1000m |
Ανιχνεύσιμη ταινία PVC αδιάβροχη για την προειδοποίηση οδοφραγμάτων
| Υλικό:: | PVC |
|---|---|
| Χρώμα:: | άσπρος, κίτρινος, μπλε, καφετής, κ.λπ. |
| Μήκος:: | 33m |

