Όλα τα Προϊόντα
-
Κολλητική ταινία BOPP
-
Κολλητική ταινία εγγράφου της Kraft
-
Κολλητική ταινία της PET
-
Κολλητική ταινία PVC
-
Τεράστιος ρόλος ταινιών BOPP
-
Κολλητική ταινία φίμπεργκλας
-
Ρόλος ταινιών τεντωμάτων
-
Συσκευάζοντας κολλητική ταινία
-
Κολλητική ταινία Polyimide
-
Κολλητική ταινία αφρού
-
Ταινία MOPP
-
Προστατευτικός ρόλος ταινιών
-
Τεράστιος ρόλος εγγράφου της Kraft
-
Στατική πλαστική ταινία
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jack Fan (General Manager)
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615256576385
λέξεις-κλειδιά [ bopp packaging tape ] αγώνας 141 προϊόντα.
Διαφανής σαφής σφράγιση χαρτοκιβωτίων συσκευασίας OPP κολλητικών ταινιών BOPP
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 30m150m |
Κολλητική ταινία BOPP Διαφανής Ταινία συσκευασίας συσκευασίας 48mm X 60/66/100/150m Sticky Packaging Sealing Box
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 60/66/100/150m |
Ισχυρή BOPP κολλητικών ταινιών συνήθειας καφετιά και σαφής συσκευασίας ταινία συσκευασίας ταινιών συγκολλητική βαρέων καθηκόντων σφραγίζοντας
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 50-500μ |
Συγκολλητική σαφής κιβωτίων χαρτοκιβωτίων σφραγίζοντας ταινία συσκευασίας Bopp συσκευασίας διαφανής σαφής
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής σαφής |
| Μήκος:: | 30m1000m |
Χαμηλού θορύβου διαφανής ακρυλική κολλητική ταινία BOPP για τη συσκευασία γραφείων
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 30m1000m |
Ο συσκευάζοντας ακρυλικός διαφανής Μαύρος 45micx48mmx100m κολλητικών ταινιών BOPP
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο διαφανής Μαύρος |
| Μήκος:: | 30m1000m |
Σαφείς επιστολές κολλητικών ταινιών Bopp ταινιών Bopp πολυπροπυλενίου μαζικές χρυσές
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανές λευκό |
| Μήκος:: | 30m1000m |
Αδιάβροχη διαφανής ισχυρή κολλητική ταινία συσκευασίας Bopp για σφράγιση χαρτοκιβωτίων Συσκευασία αποστολής
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| ΧΡΩΜΑ: | διαφανής |
| Μήκος:: | 501000m |
Ακρυλική κολλητική ταινία Bopp 40 Micron με βάση το νερό 48 mm X 66/100 M
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 60、 100m |
40mic 48mm*100yards Water Activated Clear Transparent Packing Bopp Αυτοκόλλητη ταινία συσκευασίας
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 100yards |

