Όλα τα Προϊόντα
-
Κολλητική ταινία BOPP
-
Κολλητική ταινία εγγράφου της Kraft
-
Κολλητική ταινία της PET
-
Κολλητική ταινία PVC
-
Τεράστιος ρόλος ταινιών BOPP
-
Κολλητική ταινία φίμπεργκλας
-
Ρόλος ταινιών τεντωμάτων
-
Συσκευάζοντας κολλητική ταινία
-
Κολλητική ταινία Polyimide
-
Κολλητική ταινία αφρού
-
Ταινία MOPP
-
Προστατευτικός ρόλος ταινιών
-
Τεράστιος ρόλος εγγράφου της Kraft
-
Στατική πλαστική ταινία
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jack Fan (General Manager)
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615256576385
λέξεις-κλειδιά [ bopp packaging tape ] αγώνας 141 προϊόντα.
Environmental Clear Silent Hot Melt Adhesive BOPP Αυτοκόλλητη ταινία για συσκευασία
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 30300m |
100m 48mm προσαρμοσμένο λογότυπο χαρτοκιβώτιο Opp Ταινία συσκευασίας Τυπωμένη ταινία συσκευασίας στεγανοποίησης χαρτοκιβωτίων Bopp
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 301000m |
Ταινία συσκευασίας Bopp διαφανής καμία συσκευάζοντας ταινία δακρυ'ων θορύβου εύκολη
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 30m-1000m,40m,50m,66m,100m,100m,132m,500m,100 |
Χωματένια καφετιά/ανοικτό καφέ χρώματος υψηλή συγκολλητική ταινία συσκευασίας δεμάτων Bopp δύναμης καφετιά για τη σφραγίζοντας ταινία χαρτοκιβωτίων
| Υλικό: | BOPP |
|---|---|
| Χρώμα: | Καφετής |
| Μήκος:: | 30m, 40m, 50m, 66m, 100m, 100yard, 132m, 500m, 100 |
Τυπωμένη συνήθεια ταινία συσκευασίας BOPP με λογότυπων την εύθραυστη ταινία κιβωτίων ταινιών βαρέων καθηκόντων στέλνοντας με το λογότυπο επιχείρησης
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| χρώμα: | Λευκό + κόκκινο |
| Μήκος:: | 30m1000m |
45micx48mmx100m ηλεκτρικός BOPP ODM ταινιών μόνωσης κολλητικών ταινιών πράσινος
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| χρώμα: | Διαφανής πράσινος |
| Μήκος:: | 30m1000m |
Διαφανής πράσινη ταινία μόνωσης κολλητικών ταινιών BOPP πράσινη με το λογότυπο που τυπώνεται
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανείς πράσινος/καφετής |
| Μήκος:: | 30m1000m |
45um διαφανής ακρυλική ταινία συσκευασίας Bopp κόλλας νερού πάχους
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 30m150m |
48um διαφανής ακρυλική ταινία συσκευασίας Bopp κόλλας νερού πάχους
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 50M150M |
50um διαφανής ακρυλική ταινία συσκευασίας Bopp κόλλας νερού πάχους
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 50m100m |

