Όλα τα Προϊόντα
-
Κολλητική ταινία BOPP
-
Κολλητική ταινία εγγράφου της Kraft
-
Κολλητική ταινία της PET
-
Κολλητική ταινία PVC
-
Τεράστιος ρόλος ταινιών BOPP
-
Κολλητική ταινία φίμπεργκλας
-
Ρόλος ταινιών τεντωμάτων
-
Συσκευάζοντας κολλητική ταινία
-
Κολλητική ταινία Polyimide
-
Κολλητική ταινία αφρού
-
Ταινία MOPP
-
Προστατευτικός ρόλος ταινιών
-
Τεράστιος ρόλος εγγράφου της Kraft
-
Στατική πλαστική ταινία
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jack Fan (General Manager)
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615256576385
λέξεις-κλειδιά [ bopp packaging tape ] αγώνας 141 προϊόντα.
50um διαφανής ακρυλική ταινία συσκευασίας Bopp κόλλας νερού πάχους
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 50m100m |
48um πάχος 200m μήκος διαφανές καμία θορύβου καυτή λειωμένων μετάλλων συγκολλητική κολλητική ταινία συσκευασίας Bopp σιωπηλή
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 200m |
50um πάχος 160m μήκος διαφανές καμία θορύβου καυτή λειωμένων μετάλλων συγκολλητική κολλητική ταινία συσκευασίας Bopp σιωπηλή
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 160m |
USA TSCA Standard Environmental Clear Silent Hot Melt Adhesive BOPP Adhesive Tape
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 30500m |
Καφετί χαρτοκιβώτιο που σφραγίζει Bopp συσκευασίας τεράστιο ρόλο κολλητικών ταινιών ταινιών τον ισχυρό σαφή
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| χρώμα: | καφέ |
| Μήκος:: | 30m-1000m,40m,50m,66m,100m,100m,132m,500m,100 |
Ρόλος 4,4 ακρυλικών συγκολλητικών σαφών Mils ταινιών πολυπροπυλενίου BOPP κολλητικών
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| χρώμα: | Διαφανής |
| Μήκος:: | 30m-1000m,40m,50m,66m,100m,100m,132m,500m,100 |
Υψηλή συγκολλητική Kinesiology δύναμης BOPP ταινία Κίνα Tan ή καφετιά ταινία συσκευασίας δεμάτων Bopp χρώματος
| υλικό: | Bopp |
|---|---|
| χρώμα: | Καφετής |
| Μήκος:: | 30m, 40m, 50m, 66m, 100m, 100yard, 132m, 500m, 100 |
Προειδοποίησης χαρτοκιβωτίων Bopp σφραγίζοντας κόκκινη εύθραυστη ταινία συσκευασίας ταινιών εύθραυστη
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| χρώμα: | Κόκκινο + ο Μαύρος |
| Μήκος:: | 30m1000m |
OPP που συσκευάζει τη συγκολλητική βιολοντσέλων τεράστια ρόλων στέλνοντας ταινία συσκευασίας Bopp συνήθειας τυπωμένη λογότυπο σαφή εύθραυστη πλαστική
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| χρώμα: | Κόκκινο + ο Μαύρος |
| Μήκος:: | 30m1000m |
Ταινία συσκευασίας 130 ναυπηγείων BOPP 45 - 80 Mic συσκευασία κιβωτίων χαρτοκιβωτίων
| Υλικό: | Bopp |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής κίτρινος |
| Μήκος:: | 1001000m |

